Perkusijos edukacija 10-14 m. paaugliams

2022
06 03

Įžengęs į kalendorinę vasarą, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus skelbia renginių ciklo vaikams ir paaugliams „Kūrybinės atostogos pas Joną Šliūpą“ pradžią. Tris šiltojo sezono mėnesius jaukiame muziejaus kiemelyje kurorto gyventojų ir svečių lauks muzikiniai spektakliai, edukacijos, kūrybinės dirbtuvės ir žaidimai.

 

Jau ateinantį ketvirtadienį, birželio 9 d. 13 val., muziejus kviečia į pirmąjį vasaros renginį – perkusijos edukaciją, skirtą 10-14 metų paaugliams. Kartu su Klaipėdos muzikos mokyklų ir LMTA pedagogu, Klaipėdos džiazo orkestro perkusininku Viačeslav Krasnopiorov užsiėmimų dalyviai pasiners į ritmo žaidimus, plės žinias apie ritminių instrumentų kilmę, atsiradimo istoriją. Praktinėje dalyje vaikai patirs muzikavimo džiaugsmą rate mušdami afrikietiškus būgnus, o atlikdami įvairius ritminius pratimus gebės pajausti ritminę pulsaciją ir rankų koordinaciją.

 

Norintiems dalyvauti edukacijoje būtina išankstinė rezervacija tel. 8 (460) 54559 arba el. paštu j.sliupo.muziejus@lnm.lt.

 

Edukacijos trukmė – 1-1,5 val.

Kaina – 2 eur.