Palangoje bus filmuojamos vaidybinio filmo scenos

2022
03 10

Palanga dar kartą sudomino kino kūrėjus. Vokietijos kino gamybos kompanija NEUESUPER kartu su Lietuvos įmone UAB “Ahil” Palangoje, buvusio “Lino” baseino patalpose ir teritorijoje, ruošiasi filmuoti vaidybinio filmo scenas.

Filmas, kurio veiksmas vyksta netolimoje ateityje, pasakoja dviejų herojų meilės istoriją. Mokslinės fantastikos veiksmo dramoje herojai susiduria su įvairiausiais iššukiais, kuriuos įveikti gali tik pasitikėdami vienas kitu.

Filmo prodiuseris Stephan Barth Lietuvą ir Palangą kaip filmavimo lokaciją pasirinko neatsitiktinai ir teigia, kad visa kūrybinė komanda yra sužavėta galimybe kurti filmą mūsų šalyje ir ypač – Palangoje. Nors kino industrijos centras Lietuvoje yra Vilnius, filmo kūrėjai pamėgo Palangą dėl puikiai filmui tinkančių lokacijų, išvystytos infrastruktūros ir nuostabaus miesto svetingumo. Beveik du šimtai filmavimo grupės narių ir aktorių Palangoje praleis daugiau nei dvi savaites repetuodami ir filmuodami pagrindines šio filmo veiksmo scenas.

Filmo kūrėjai perspėja, kad repeticijų ir filmavimo metu filmavimo lokacijoje bus naudojami specialieji efektai ir pirotechnika, taip pat – apšvietimas. Filmavimo darbai vyks ir nakties metu. Visi darbai planuojami vykdyti nuo kovo 14 d. iki balandžio 1 d.

Filmo komanda iš anksto atsiprašo už galimus nepatogumus Palangos gyventojams ir miesto svečiams.