Interaktyvi orientacinė ekskursija „Pasivaikščiojimai Šliūpo Palangoje”

2023
12 11
🏖 Prabėgo kone šimtmetis nuo to laiko, kai Palanga tapo oficialiu pirmos klasės kurortu ir pradėjo diktuoti lietuviškąsias poilsio madas. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia sugrįžti į tarpukarį – laikotarpį, kuomet pokyčius išgyvenantis miestelis dar tik ieškojo savo veido. Kokia Palanga norėjo būti, o kokia tapo? Kaip keitėsi jos kraštovaizdis, architektūra ir kultūrinis audinys? Ką įgijo, o ką prarado tapusi prestižiniu Lietuvos kurortu? Ir ar visos tarpukario Palangos istorijos tokios romantiškos, kokios mums rodosi šiandien?
🎧 Prisiminti pamirštus ir atrasti naujus šio laikotarpio pasakojimus muziejus kviečia naujoje interaktyvioje orientacinėje ekskursijoje „Pasivaikščiojimai Šliūpo Palangoje“. Ekskursijos maršrutu, besidriekiančiu Palangos gatvėmis ir parkais, keliausite pasitelkę mobiliąją programėlę, kurioje – įgarsinti pasakojimai, papildyti autentiškomis nuotraukomis, dokumentais ir retu, neseniai Lietuvą pasiekusiu vaizdo įrašu. Jie patirs ir orientacinio žaidimo netikėtumą – ekskursijos metu bus atskleidžiama tik artimiausia jos stotelė, o visą numatytą maršrutą keliautojai įveiks pasitelkę GPS vedlį.
Nuo kitų įgarsintų pažintinių gidų ši muziejaus ekskursija skiriasi didesniu interaktyvumu – kiekvienoje stotelėje kviesime priimti (tačiau nebūtinai) mūsų iššūkį ir atsakyti į klausimus, kurie suteiks azarto varžantis su kartu keliaujančias bičiuliais, o mūsų atrinktas istorijas leis patirti kiek kitaip.
⏳ Ekskursijos trukmė – 1,5 – 2 val.
Ekskursija bus vykdoma nuo 2023 12.09d. – 2024 01 07d.
🥾 Maršrutas patogia miesto danga driekiasi 3,8 km.
📲 Programėlės turiniui įdiegti reikia 127 MB laisvos vietos telefone.
💵 Ekskursijos kaina asmeniui- 2 EUR.
Programėlės naudojimo instrukciją galite parsisiųsti čia: https://lnm.lt/…/interaktyvi-orientacine-ekskursija…/
Bilietai Jono Šliūpo muziejuje arba el. bilietų pardavimo sistemoje https://bilietai-jsm.lnm.lt/lit/events/126, o maršruto stoteles galite įveikti savarankiškai, pasirinkę patogų laiką, tempą ir atokvėpio stoteles.
Išsamiau teirautis galite el. paštu ieva.ziubriene@lnm.lt arba tel. +370 698 16053.
Ekskursijos kūrimą finansavo Lietuvos kultūros taryba.