Kultūros centras „Ramybė“

Istorija

Dar 1938 m. Palangos verslininkas Kazimieras Milašius nupirko sklypą kartu su gyvenamu namu Vytauto g. 35 ir nusprendė toje vietoje pastatyti pirmąjį kurorte kino teatrą. Savo planus jis išpildė 1940-aisiais. Dar tų pačių metų pabaigoje jo turtas buvo nacionalizuotas ir paverstas sovietinio laikmečio kultūros centru. Per penkiasdešimtmetį čia buvo įsikūrę ir kino teatras, ir metrikacijos biuras, ir muzikinis klubas. O nuo 1973 m. čia veikė Palangos miesto kultūros skyrius.

„RAMYBĖS“ kultūros centras šiandien

Prieš keletą metų šios unikalios Palangos kultūrinės erdvės valdymą ir puoselėjimą perėmė gretimais įsikūrusi vila „Ramybė“. Vila daugiau nei per dešimtmetį nuoširdaus darbo dėka yra sukūrusi išskirtinę „ramybės“ aurą, kurioje praleisti laiko susirenka meno, kultūros atstovai, kiti kūryba besidomintys ar tiesiog jai atviri žmonės.

Visus metus savaitgalių vakarais, o vasaros mėnesiais kasdien, čia vyksta koncertai, kameriniai spektakliai, literatūros vakarai ir knygų pristatymai, nekomercinio kino seansai.

Šalia veikia dailės galerija, www.ramybesgalerija.lt

PASLAUGOS

  • „RAMYBĖS“ kultūros centro salė nuomojama įvairiems kultūriniams renginiams – koncertams, spektakliams, filmų rodymui ir pan.
  • Salėje yra 170 sėdimų vietų (20 iš jų balkone) prie staliukų. Žiūrovų vietos gali būti perstatomos įvairiais variantais.
  • Jeigu Jūs esate muzikinės grupės narys, spektaklio ar kokio kito scenos menų projekto kūrėjas ar atlikėjas, ir turite sumanymų tinkamų šiai erdvei – prašome kreiptis ir mes kartu ieškosime galimybių šias idėjas įgyvendinti.

Pasiteiravimui: info@klubasramybe.lt ir 8 648 46042.

Salių nuoma komerciniams renginiams ir asmeninėms šventėms.

Pasiteiravimui palanga@vilaramybe.lt ir 8 460 54124.

  • „RAMYBĖS“ kultūros centro didžiojoje salėje, šalia esančiame bare ir antrojo aukšto balkono-baro erdvėje gali vykti seminarai, konferencijos, šventės, įvairios prezentacijos 100-150 žmonių. Ruošiamos kavos pertraukėlės, banketai, furšetai.
  • Įranga: transformuojama scena, profesionali koncertinė įgarsinimo aparatūra, apšvietimo technika, projektorius, ekranas, mikrofonai, TV, rašymo lenta, bevielis internetas.
  • „RAMYBĖS“ galerijos kiemelio erdvėje gali vykti seminarai, konferencijos, šventės, įvairios prezentacijos 50 žmonių. Ruošiamos kavos pertraukėlės, banketai, furšetai.
  • Įranga: projektorius, ekranas, rašymo lenta, garso aparatūra, TV, bevielis internetas.
  • Vilos „RAMYBĖ“ baltojoje salėje gali vykti uždari pobūviai ar seminarai (iki 40 žmonių). Kavinė-baras gali paruošti kavos pertraukėles, verslo pietus, vakarienes.
  • Įranga: projektorius, ekranas, rašymo lenta, garso aparatūra, TV, bevielis internetas.

Renginių dalyviai gali apsistoti viloje „RAMYBĖ“ (Vytauto g. 54).

Pasiteiravimui palanga@vilaramybe.lt ir 8 460 54124.