Valstybės diena Palangoje ir Šventojoje

Valstybės dieną švęsime smagiai ir iškilmingai
Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga Palangoje tradiciškai organizuojama šventė-piknikas „Pozityviai“. Lietuvos valstybės kūrėjo Mindaugo tapimas karaliumi buvo savotiškas kelias į Europos karalysčių šeimą. Šiemet šventės dalyviai pievelėje šalia kurhauzo įsitrauks į interaktyvias veiklas ir žaidimus, kartu su karaliumi Mindaugu apsilankys įvairiuose pasaulio miestuose. „Babilono sodai“ pamokys kaip karališkai degustuoti arbatą. Karalaičių augintis dinozauriukas Dino pakvies kartu pažaisti ir sukurti dinozaurų šalį. O karaliaus burtininkas sušuks „Eureka“, kai jam ir vėl pavyks nustebinti mažuosius karalaičius savo eksperimentu. Karaliaus Mindaugo sode galėsite ir kitas riterių pramogas išbandyti. „Mediniai lauko žaidimai“ kvies galvoti, pataikyti, laviruoti ir konstruoti. Vakare, prieš vieningą himno giedojimą, prasidainuosime ir gražiausias lietuviškas dainas prisiminsime kartu su Gabriele ir Simu Jūratės ir Kastyčio skvere.
Šventojoje Lietuvos teatro sąjunga dovanoja edukacinį užsiėmimą „Oro balionu po Lietuvą“, kurį atliks „Teatras kišenėje“ . Susitikime versime rankomis siūtą knygą „Vaikams apie Lietuvą“, kalbėsime apie valstybės simboliką, mūsų šalies žymias vietas, miestus, istoriją, gamtą, žmonių gyvenimo būdą. Edukacijos dalyviai spalvins jau paruoštus šablonus – personažus ir oro balionus, įspūdžiais ir piešiniais užpildys Lietuvos žemėlapius, atliks smagias užduotis. Vėliau vaikų kūriniai galės papuošti ugdymo įstaigos erdves arba namus. Ši edukacija – tai smagi patriotiškumo pamoka, kai vaikai taps dailininkais ir aktoriais, istorikais ir keliautojais. Edukacinis užsiėmimas skirtas 5 – 10 metų vaikams. Registracija telefonu +370 606 37 967. Prieš himno giedojimą, šeimos kviečiamos į vaikų dainavimo studijos „Spalvos” muzikinę programą Šventosios pėsčiųjų aikštėje.
21 val. visi vieningai kartu su lietuviais visame pasaulyje giedosime „Tautišką giesmę“. Palangoje himną giedosime Jūratės ir Kastyčio skvere su Gabriele ir Simu, ant Birutės kalno su folkloro ansambliu „Mėguva“, Šventojoje – Šventosios pėsčiųjų aikštėje su dainavimo studija „Spalvos“.
VALSTYBĖS (LIETUVOS KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO) DIENA
PALANGOJE
12.00–15.00 val.
ŠEIMŲ ŠVENTĖ-PIKNIKAS „POZITYVIAI“
KARALIAUS MINDAUGO SODAI
Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga
20.30 val.
„GRAŽIAUSIOS LIETUVIŠKOS DAINOS“
GABRIELĖ IR SIMAS (vokalas ir gitara)
Jūratės ir Kastyčio skveras
ŠVENTOJOJE
16.00–17.30 val.
KŪRYBINĖ EDUKACIJA „ORO BALIONU PO LIETUVĄ“
Šventosios pėsčiųjų aikštės paviljonas, Topolių g. 4
Užsiėmimą veda aktorė, edukacinių programų „Teatras kišenėje“ vadovė Andžela Vitauskaitė
Edukacija skirta 5–10 m. vaikams. Nemokama.
Būtina išankstinė registracija tel. +370 606 37 967
20.30 val. vaikų dainavimo studijos „Spalvos” muzikinė programa, Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4
21.00 val.
TAUTIŠKA GIESMĖ APLINK PASAULĮ
PALANGOJE
– Jūratės ir Kastyčio skveras (su Gabriele ir Simu)
– Birutės kalnas (su folkloro ansambliu „Mėguva“)
ŠVENTOJOJE
– Pėsčiųjų aikštė (su dainavimo studija „Spalvos)
Organizatorius: Palangos kultūros centras
Renginį remia:
Palangos miesto savivaldybė
Babilono sodai
Dino parkas Radailiai
Iliuziju namas „Eureka“
Mediniai lauko žaidimai
Lietuvos teatro sąjunga

Data

2024-07-06
Expired!

Laikas

12:00 - 22:00

Vieta

Palanga
Palanga

Vieta 2

Šventoji
Šventoji
Kategorija

Komentarai uždrausti.