Saulius Prūsaitis ir Iglė

Vasara be Sauliaus = vasara be saulės!

Saulius Prūsaitis ir Iglė  rugpjūčio 13 d. Palangos koncertų salėje rengia didįjį vasaros šou!

„Tarp Palangos ir manęs galite dėti lygybės ženklą“ – sako Saulius Prūsaitis. Po įspūdingai čia sutiktų Naujųjų, tapo aišku, kad Prūsaitis ir Palanga – tarsi braškės su grietinėle: gerai ir po vieną, bet tobula, kai kartu.

Būtent kurorte į S. Prūsaičio koncertus renkasi pati smagiausia, atsipalaidavusi ir šėlti pagal garsiausias dainas pasirengusi publika.

Pernai prie Sauliaus Prūsaičio komandos prisijungusi Iglė spėjo pastebėti, kad Palanga išties ypatinga jų koncertų grafiko stotelė.

„Jau išvažiuojant iš Vilniaus tvyro džiugesys ir pakilus vakaro pasirodymo laukimas. Žinome, kad susirinks daug gražių ir smagių žmonių, kad bus linksma ir jiems, ir mums. O po pasirodymo visi būtinai liekame Palangoje, kad galėtume prabudę įkvėpti pušų aromato ir neskubėdami pasimėgauti vasarišku kurorto žavesiu“, – sako Iglė.

Palanga Sauliaus Prūsaičio sėkmės istorijoje nuo pat pradžių vaidino nemenką vaidmenį. „Mes pagavome vienas kito nuotaiką dar tada, kai filmavau čia pirmą savo klipą. Tada gimė daina „Vasara 3016“ ir meilė Palangai“, – sako S. Prūsaitis kiekvienais metais kurorte surengiantis išskirtinius šou.

Saulius Prūsaitis išties labai tinka vasariškai Palangai. Linksmas, margaspalvis, geros nuotaikos kupinas ir atsipalaidavęs, jis puikiai įsilieja į didžiausio Lietuvos kurorto šurmulį.

Po karštos saulės pliaže, pats geriausias dienos finalas – energingas koncertas, kuriame galima šokti su minia bendraminčių ir garsiausiais hitais.

Jų, tinkančių vasaros atostogoms, Saulius turi ne vieną: „Merginos šoks“, „Be debesų“, „Atleisk tavęs nepažinau“ ir kitos dainos tarsi sukurtos kurortiniam gyvenimui.

O kur dar superhitai, be kurių publika jo nuo scenos nepaleidžia: „Prie ežerėlio“, „39“, „Norim šokti“, „Pamela“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“…  Kaip smagu, kad pastarąją koncerte Saulius atliks drauge su Igle! Sulauksime ir kitų jų bendrų hitų: „Tyliai išeinu pas kitą“ ir „Tas jausmas“.

„Jei mėgstate pašokti ir dar norite kartu garsiai padainuoti bei gerai praleisti laiką, patys žinot, kad tai yra ta vieta“, – apie didįjį vasaros koncertą sako S. Prūsaitis.

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

   

  Durys atidaromos: 19:00
  Renginio trukmė: 1:20
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/saulius-prusaitis-ir-igle-387091/

Data

2023-08-13

Laikas

20:00 - 21:20

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.