PREMJERA „DR. DOLITLIO ISTORIJA“ (PAGAL HJU LOFTINGĄ)

Kažkada, jau primirštais laikais, gyveno keistas daktaras, tapęs labiausiai pasaulyje žinomu gyvūnų gydytoju… Apie jį parašytos knygos, kuriami filmai, o dabar jo istorija atgyja mūsų teatro spektaklyje vaikams – mažiems ir dideliems!

Taigi, keliausime į Dr. Dolitlio namus, kuriuose gyvena ne tik krokodilas Krokoko, bet ir kiaulė Kriu – kriu, pelėda Tu – tū, šuo Vipas, papūga Polinezija ir net beždžionėlė Čiči. Kiekvienas su savo charakteriu, keistenybėmis ir išdaigomis… Tokiuose namuose būna labai linksma! Bet pirmiausia, kartu su daktaru, žiūrovams teks išmokti gyvūnų kalbą, kitaip nieko nesupras! Neišsigąskite – tai visai nesunku. O kokių nepaprastų nuotykių visi patirsime keliaudami į Afriką –  teks ir jūromis su delfinais plaukti, ir Afrikos džiunglėmis keliauti, ir princą Bumpą sutikti, ir net pamatyti urvinių žmonių istoriją… Sužinosime, kodėl susirgo beždžionės Afrikoje ir kaip daktaras Dolitlis jas išgydė… O ar žinote, kas yra Stumk – Trauk?  Ateikite į spektaklį ir sužinosite!

   Smagi, linksma, nuotaikinga Dr.Dolitlio istorija moko mus meilės gyvūnams, skatina su humoru žvelgti į supantį pasaulį, ieškoti išeičių iš sunkių situacijų, ugdo norą pažinti naujus dalykus ir, be abejo, suteikia daugybę teigiamų emocijų! Nerkime į nuotykius su Dr. Dolitliu !!!

Trukmė – 50 min.

Spektaklis skirtas visai šeimai.

Bilietus iš anksto galima įsigyti teatro „Avilys” pramogų pievelėje Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. 8 608 52961, arba įsigyti renginio vietoje 1 val. prieš spektaklį.

Vietų skaičius ribotas!

Atsiskaityti kortele nėra galimybės. Atsiprašome.

www.teatrasavilys.lt
Informacija telefonu: +370 608 52961
FB paskyra: https://www.facebook.com/avilys.teatras/

Data

2024-07-16
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Read More

Vieta

Viešbutis „Palangos Vėtra“
S. Daukanto g. 35 / S. Dariaus ir S. Girėno g. 17, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.