Poezijos terapijos skaitymai „Žodžiai ir vaizdai“

Liepos 5 d. 18 val. Palangos vasaros skaitykloje kviečiame į patyriminį poezijos terapijos renginį „Žodžiai ir vaizdai“.

Poezija – ypatinga kalba, kuria ieškoma kelio į visumos aprėptį. Ji gimsta iš jausmų ir juos liudija. Eilėraštis gali padėti rasti žodžius, kurių reikia būtent šią akimirką, ir taip sustiprinti, įkvėpti, pakeisti skaitantįjį.

Taip ir veikia poezijos terapija – vienas iš biblioterapijos metodų.

Renginyje pagal pateiktus atvaizdus ieškosime savo būsenų atspindžių, o skaitydami atitinkamus eilėraščius mėginsime išreikšti jas poezijos kalba. Eilėraščiuose žodžių nedaug, vaizdiniais, metaforomis, palyginimais atveriami gilūs žmogaus gyvenimo klodai, parodomas reiškinių prieštaringumas, perteikiama laiko tėkmė. Turėsime progą stabtelėti ir atrasti poetinio žodžio prasmę ir vertingumą sau patiems, išgirsti kitus ir įsiklausyti į save.

Renginio vedėja – Rasa Derenčienė, filologė, žurnalistė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Skaitytojų klubo vadovė, Lietuvos biblioterapijos asociacijos narė, knygos „Prie stalo su rašytoju“ bendraautorė.

Trumpai apie renginį

Data liepos 5 d.
Laikas 18 val.
Vieta Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72
Trukmė 1,5 val.
Dalyvavimas įėjimas laisvas
Daugiau informacijos socialiniame tinkle Facebook“ ›
Svarbu renginys gali būti fotografuojamas ir (arba) filmuojamas

 

Data

2024-07-05
Expired!

Laikas

18:00

Vieta

Palangos vasaros skaitykla
Vytauto g. 72, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.