NAUJAMETINIS KONCERTAS ARRIVAL FROM SWEDEN | THE MUSIC OF ABBA

Tiesiai iš ŠvedijosNaujieji metai su geriausiomis ABBA dainomis

Kas gali būti geriau nei palydėti senuosius metus skambant geriausioms švedų supergrupės ABBA dainoms? Gruodžio 28 – 31 d. didžiųjų Lietuvos miestų scenose karaliaus geriausia pasaulyje ABBA tribute grupė – „ARRIVAL from Sweden“ su programa „The Music of ABBA“. Šventiniai renginiai vyks: gruodžio 28 d. Kauno sporto halėje, gruodžio 29 d. Šiaulių arenoje, gruodžio 30 d. Palangos koncertų salėje ir gruodžio 31 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

Dviejų dalių koncertuose skambės visi geriausi ABBA hitai – „Dancing Queen”, „Mamma Mia”, „Does Your Mother Know”, „Take A Chance”, „SOS”, „The Winner Takes It All”, „Super Trouper”, „Money Money Money”, „Waterloo”, „Honey Honey”, „Fernando”, „Chiquitita”, „Knowing Me Knowing You”, „Thank You For The Music”, „Gimme Gimme Gimme” ir, be abejo, „Happy New Year”.

Grupė „ARRIVAL from Sweden“ susibūrė 1995 m. Goteborge, Švedijoje ir kone akimirksniu tapo bene geidžiamiausia ABBA tribute grupe pasaulyje. Nuo savo įkūrimo pradžios „ARRIVAL from Sweden“ su koncertais aplankė jau daugiau kaip 60 šalių, o per pastaruosius aštuoniolika metų surengė daugiau kaip 60 sėkmingų turų Amerikoje, akompanuojant Bostono, San Francisko, Dalaso, Atlantos ir daugelio kitų JAV miestų simfoniniams orkestrams.

Koncertuose naudojami originalūs ABBA sceniniai kostiumai, kurie suderinti su Owe Sandstrom – būtent jis kūrė visus ABBA sceninius drabužius. Grupės veikloje dalyvauja ir originalūs ABBA muzikantai – tai Rogeris Palmas (būgnai), Finnas Sjobergas (gitara), Mike‘as Watsonas (bosinė gitara) ir kiti instrumentalistai, daug prisidėję prie legendinės švedų grupės kūrybos.

Pasaulyje yra daug grupių, atliekančių ABBA dainas, tačiau net oficialus ABBA fanų klubas pripažįsta, kad „ARRIVAL from Sweden“ yra geriausia ABBA tribute grupė pasaulyje.  Absoliučiai geriausia ABBA nuo ABBA laikų!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=5l-2TlobrXQ

Naujametiniai grupės „ARRIVAL from Sweden“ koncertai vyks:

Gruodžio 28 d. – Kauno sporto halėje

Gruodžio 29 d. – Šiaulių arenoje

Gruodžio 30 d. – Palangos koncertų salėje

Gruodžio 31 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

Bilietai – naujoje bilietų platinimo platformoje www.medusa.lt

 • Svarbi informacija:

  Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

  Renginio trukmė: 02:30

  Pertrauka: Taip

  Amžiaus cenzas: Nėra

  Nuolaidos: Netaikomos

  Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje

  Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

  Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

  Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

  Bilietų kasos: Kasoje bilietus galite įsigyti - PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRE (Vytauto g. 94, Palanga).

 • Bilietai:

  https://www.medusa.lt/lt/e/renginys/NAUJAMETINIS_KONCERTAS_ABBA_Palanga

Data

2023-12-30

Laikas

18:00 - 20:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.