Markas Žukauskas „Priklausomas” Stand-up Palanga

Labas, Palanga!
Žodžiu, infliacija yra žiaurus dalykas. Seniau nusipirkdavot du komikus, o dabar jau tik vienas išeina… Laikai sunkūs, bet ir labai juokingi. Nuo mokyklos laikų mano šūkis būdavo – svarbiausia yra prižvengt, o kad jūs prižvengtumėt aš parašiau programą “Priklausomas”. Kodėl toks pavadinimas? Nes aš esu priklausomas nuo labai daug įvairių dalykų, bet labiausiai esu priklausomas nuo vairavimo, autostradų, greitkelių, miestų, miestelių, degalinių dešrainių, barų, kultūros namų persirengimo kambarių, streso prieš pasirodymus, juoko, nejaukios tylos, plojimų ir bendravimo su žmonėmis iš visos Lietuvos.
Todėl viskas yra labai paprasta – aš atvarau pas jus patenkinti savo priklausomybių, o jūs irgi atvarykit, prašau, nes jeigu neatvarysit aš užsibaigsiu abejotino profesionalumo kovinio sporto turnyruose ir TikTok live transliacijose.
Renginio info:
Durys 19:00
Pradžia: 20:00
Amžiaus cenzas N-16
  • Svarbi informacija:

    Bilietų prie durų nebus.

  • Bilietai:

    Bilietus įsigykite: https://tickets.paysera.com/lt/event/markas-zukauskas-priklausomas-stand-up-palanga?fbclid=IwAR10aD-qR9saTk2QUy5LqutjvvS3LoMjFAOcUsQKIoEsa8zl-JG7k75gsdw

Data

2023-04-13
Expired!

Laikas

20:00 - 21:30

More Info

Read More

Vieta

Muzikos klubas Vandenis
Birutės al. 47, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.