LIUDAS MIKALAUSKAS IR EUGENIJUS CHREBTOVAS „ŠLAGERIŲ DVIKOVA”

Du žinomi atlikėjai išsitrauks špagas:

 Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas kviečią į „Šlagerių dvikovą“

 

Artėjanti vasara pranašauja saulę, šilumą, atostogas ir daug puikių emocijų. Viską neabejotinai praturtintų ir daug energijos pripildytų gera muzika, kuri skamba pajūryje. Rugpjūčio 31 d., 19 val. Palangos koncertų salėje du charizmatiški dainininkai – Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas pristatys itin šmaikščią, neįprastą ir išpuoselėtą programą, pavadinimu „Šlagerių dvikova“. Išskirtiniai, įvairiapusiai, publikos ypatingai mėgiami atlikėjai susivienijo tam, kad savo ištikimiausius gerbėjus nukeltų į praeitį ir primintų ryškiausius populiariosios klasikos kūrinius. Programa patiks įvairaus amžiaus klausytojams – nuo paties jauniausio iki vyriausio, meno mėgėjus priartins prie profesionalios muzikos, o tikrus muzikos gurmanus sužavės gaivališka energija ir nauju skambesiu.

Šis koncertas bus puiki proga vienu metu išgirsti du skirtingus balsus ir pamatyti mylimus dainininkus vienoje scenoje. Ne vienerius metus kartu muzikuojantys atlikėjai sukaupė ilgametę patirtį operos scenoje, yra parengę ne vieną vaidmenį, o greta to dalyvauja įvairiuose projektuose, koncertuoja kaip solistai ir ansamblių dalyviai su geriausiais šalies orkestrais bei chorais, reprezentuoja mūsų šalį užsienyje, pristato ryškiausius lietuviškus opusus.

Mikalauskas ir E. Chrebtovas savo koncertuose ypatingą dėmesį skiria publikai ir juos pavergia ne tik kokybišku dainavimu, bet ir betarpišku bendravimu. Ne išimti bus ir šį kartą, nes atlikėjai suteiks galimybę savo klausytojams pasijausti koncerto dalimi, įtrauks juos į puikiai pažįstamos muzikos pynę bei kvies muzikuoti kartu. Mylimų kompozitorių kūryba nukels renginio svečius į brandžiosios estrados laikus, kuomet žodis ir melodija leido pamilti dainą, legendos kūrė dainas, o dainos – legendas. Seniai girdėtos ir atliktos dainos skambės šiuolaikiškai ir su nauja energija, kurią dar labiau sustiprins ritmo grupė.

„Pažadame gaivų oro gūsį ir tikrą energijos užtaisą kiekvienam. Laikas prabėgs nepastebimai, o jūs išeisite pasikrovę pačių geriausių emocijų“ – sako atlikėjai ir su didžiausiu malonumu kviečia į artėjantį koncertą.

Bilietus į koncertą galima įsigyti: www.bilietai.lt

Data

2024-08-31

Laikas

19:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.