Koncertas jauniesiems ”Nuo Milano vienuolyno iki filharmonijos Berlyno…” Kaja ir Klėja Kašubaitės (fortepijonas), aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė

„Nuo Milano vienuolyno iki filharmonijos Berlyno…“

Fortepijonu skambina
KAJA ir KLĖJA KAŠUBAITĖS

Koncerto režisierė ir vedėja
AGNĖ SUNKLODAITĖ

Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis Palangos Kurhauze pristato naujieną – dieninį visai šeimai skirtą koncertą, kuriame susipažinsite su išskirtinio talento mergaitėmis, sesėmis Kaja ir Klėja Kašubaitėmis. Pianistės ne tik skambins, bet ir pasakos savo nepaprastai įtraukiančią istoriją, tad bus įdomu bei naudinga ne tik vaikams, bet ir juos atvedusiems tėveliams bei seneliams.

Sesės Kaja ir Klėja Kašubaitės – vos 14-os ir 15os, tačiau jau spėjo užkariauti daugybės šalių melomanų ir konkursų vertintojų širdis. Pianistės tarptautiniuose konkursuose jau yra laimėjusios bene 100 pirmųjų vietų ir 25 GRAND PRIX, koncertuoja didžiausiuose pasaulio scenose solo, grodamos duetu ar su orkestrais ir garsina Lietuvos vardą toli už jos ribų.
Kaja ir Klėja gimė Lietuvos diplomato ir mamos pianistės šeimoje, tad, tėčiui keliaujant iš vienos šalies į kitą, kartu keliasi gyventi ir visa šeima. Dabar mergaitės gyvena jau penktoje šalyje, save visada su pasididžiavimu pristato lietuvėmis, tačiau yra atviros naujovėms ir jaučiasi viso pasaulio pilietėmis.
Muziką sesės girdėjo dar būdamos po mamos širdimi, paaugusios rengdavo koncertus lėlėms, dar vėliau savo mylimus žaislus sodindavo koncertuodamos scenoje. Šiandien tęsia savo jau visai rimtus „žaidimus“ ir didžiosiose pasaulio scenose ir visai nesididžiuoja savo laimėjimais, tačiau yra laimingos, sutikdamos paprastus, gerus žmones, kurie nuoširdžiai žavisi sesių charizma, jų atliekama muzika ir profesionalumu scenoje, netgi piešia jų atliekamus kūrinius savo paveiksluose…
Nuostabiausia tai, kad šiuo metu Vokietijos sostinėje Berlyne gyvenančios Kaja ir Klėja labiausiai myli… Palangą, kurią vadina savo namais ir čia sugrįžusios visada nepaprastai džiaugiasi. Dar didesnis džiaugsmas joms – koncertuoti legendomis apipintoje Palangos Kurhauzo koncertų salėje.
Sesės atliks širdžiai mieliausius nuotaikingus kūrinius, o jų istoriją papasakos režisierė Agnė Sunklodaitė. 

Bilietus įsigyti galite čia – https://store.bilietai.lt/public/lt/event/425727/purchase/sector/36558

Data

2024-07-11

Laikas

20:00

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.