III RETRO MUZIKOS FESTIVALIS ŠVENTOJOJE ,,LA MER“

Jau trečią kartą Šventąją užlies retro stiliaus banga. Šiemet šventės dalyvių laukia smagios retro stiliaus dainos, romansai, šokiai, pamokos ir filmai.

Liepos 19 d. (penktadienį) 21 val. pramogų centras „Eldija“ pakvies į koncertą „Ne vien tik retro“. Čia mėgėjų meno kolektyvai išskirtinėje retro stiliaus dekoruotojo aplinkoje kartu su žiūrovais dainuos gerai žinomas dainas. Dalyvauja Palangos kultūros centro vokalinis retro ansamblis „Eldija“, Palangos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“, Miežiškių kultūros centro vokalinis ansamblis „Vėjūnė“, Linkuvos kultūros centro vyrų vokalinis ansamblis „Šiaurys“. Įėjimas laisvas ir atviras visiems. Vakare festivalis pakvies į Šventosios pėsčiųjų aikštę kino filmo „Kernagis“ peržiūrą. Kino filmas „Kernagis“ – pirmasis dokumentinis pasakojimas apie maestro Vytautą Kernagį. Tai vieno garsiausių visų laikų Lietuvos artistų išpažintis. Tai visos jo kartos dienoraštis. Ir liudijimas, kad nepakeičiamų yra. Režisierius Andrius Lekavičius žiūrovus kviečia leistis į V. Kernagio pasaulį, kuris pirmą kartą atveriamas intymaus ir nematyto šeimos archyvo dėka.

Liepos 20 d. (šeštadienį) mėgėjų meno kolektyvai rodys atvirą repeticiją, kurios metu dainininkai paruoš bendrą pasirodymą vakarui, o žiūrovas turės išskirtinę galimybę pamatyti pasiruošimo užkulisius ir stebėti gimstant bendrą kūrinį. Šeštadienį vainikuos pagrindinis šventės koncertas „La mer“. VU Lindy hopo šokio studija, su kuriuo draugystę užmezgėme jau praėjusiais metais ir be kurio jau net neįsivaizduojame šio renginio, parodys specialiai Šventajai paruoštą programą. Taip pat išvysime bendrą meno kolektyvų pasirodymą ir solinį šeimininkų „Eldijos“ numerį. Koncertą vainikuos retro swing Trio „Kartą Amerikoje“, kurie užkurs tikrą retro vakarėlį. Klausytojai bus nukeliami į Merilyn Monroe, Frank Sinatra, Elvis Presley, George Gershwin pikantiškuosius laikus. Pasijusite lyg sename, gerame, juodai – baltame kino filme. Nebijokit, jei nežinot nei vieno šokio žingsnelio. Prieš koncertą svingo šokių studija „All That Swing“ pamokys kaip šokti ir pamokas iškart pritaikysime koncerte.

Kviečiame papuošti savo įvaizdį plačia šypsena ir retro akcentu – tai gali būti sagė į rūbus ar plaukus, skrybėlaitė, o gal net visas kostiumėlis ar suknelė. Ateikite ir su muzika pakeliaukite per nostalgiškus prisiminimus.

Programa

Liepos 19 d. (penktadienis)
21.00 val. Pasidainavimai „Ne vien tik retro“  Pramogų centras „Eldija“, Šventosios g. 1

22.30 val. Filmas „Kernagis“ Rež: Andrius Lekavičius (dokumentika/2022 m./N-7), Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4

 

Rėmėjai: Palangos miesto savivaldybė, pramogų centras „Eldija“, gėlės iš viso pasaulio „Tik Jums“

Organizatorius Palangos kultūros centras

Data

2024-07-19
Expired!

Laikas

21:00 - 21:00

Vieta

Šventoji
Šventoji

Komentarai uždrausti.