Igoris Šifris & Band

Igoris Šifris-muzikantas,kompozitorius,daininikas!
Nuo 1985 metų legendinės grupės FAKTAS lyderis ir dainu: Elektrinis Traukinys, Mažasis Requem, Sapnas, ir daugelio kitų kurėjas. Jaunimo estradoje 1987 metais dvi Fakto dainos dešimtuke!
Įvairūs tuometiniai festivaliai Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Palangoje, Pakruojyje ir t.t., neapsieidavo be grupes FAKTAS. 1989 metais grupė išvyksta į turą per Ukrainą, Lenkiją ir Vakarų Vokietiją ,kur susilaukia didelio gerbeju susidomėjimo! Po kelionės į Vakarus grupėje „papucia“ kiti vejai …
Po Sausio 11 ivykiu Vilniuje FAKTAS įrašo video klipą „Mazasis Requem“,kuris keletą kartų trancliuojamas per Lietuvos pogrindinę TV. Neaiškiomis sąlygomis klipas dingsta iš archyvų. Grupes nariai išsibarsto kas kur…grupė išyra.
Nuo 1991 metu Gegužės mėnesio Igorio Šifris gyvenimas prasideda Vokietijoje. Hanoveryje įkurtas muzikinis klubas „Clubhaus 06“,pelnės gerą vardą net visos Žemutinės Saksonijos žemėje.
Palaikomi glaudūs ryšiai su Vokietijos Lietuvių Draugija, suruošiami koncertai 16-oj Lietuvių Gimnazijoj, Hamburge ,Hannoveryje, Kielyje ir t.t.
Pirmas CD (Prisiminimai) išleistas jau pries du metus, kuriame girdima ankstyvoji (iki Fakto) kuryba.
Pries metus irašytas antras CD ,kuriame skamba FAKTO, o taip pat ir vėlesnio laikotarpio naujos dainos. (lietuviu kalba) Abu albumai irasyti Hanoveryje ”Frida Park Studijoje”. Jau ruosiamas ir trečias CD taip pat lietuviu kalba….
Igoris Sifris suburbia apie save puikius muzikantus (“Joki” būgninkas grojęs net pas “Scorpionns“ ir Rene -daugelio studijinių projektų gitaristas), kurie lydi Igori jo abieju CD reprezentacijoje.
Klausytoju laukia,pilnas emociju ir energijos užtaisytas, Pop-Rock koncertas!
Su pagarba,
Igoris Šifris (ex. FAKTAS)
Rezervacija telefonu +37062033998
Kaina 35eur

Data

2024-03-09

Laikas

20:00

Vieta

Muzikos klubas Vandenis
Birutės al. 47, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.