Gintaro edukacijos šeimoms ir pavieniams turistams

Ką veikti per velykines atostogas? Kviečiame prasmingai ir smagiai praleisti laiką muziejuje. Bus tikrai įdomu ir vaikams, ir suaugusiems.
Balandžio 11 d., antradienį, 11:30 val. ,,Gintaro savybės“ – populiariausia pažintinė muziejaus edukacija. Pas mus Jūs kilnosite, žarstysite, uostysite, plukdysite gintarą, pajusite jo savybes ir išmoksite atskirti gintarą nuo plastiko ir falsifikatų. Galėsite įsitikinti savo gintarinių papuošalų tikrumu. Tapsite tikrais gintaro ekspertais! Užsiėmimas tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Balandžio 12 d., trečiadienį, 11:30 val. ,,Vidinis gintaro pasaulis“ – mokslo ir meno derinys. Tyrinėsime gintaro inkliuzus per mikroskopą (galite atsinešti savo inkliuzą). Kursime paveikslėlį inkliuzų tema – turėsite puikią interjero dekoraciją – prisiminimą.
Balandžio 13 d., ketvirtadienį, 14:00 val. ,,Gintaro mozaika“- kūrybinis užsiėmimas. Kaip šiandienos kūrėjai mato gintaro ir gamtos harmoniją? Kursime paveikslėlį – miniatiūrą. Mūsų priemonės tartum iš ,,gintaringo miško“ – pušies žievės, kerpės, nugludinti pagaliukai ir kt. Gintarą komponuosime su kitomis medžiagomis. Jūs laisvai fantazuosite ir improvizuosite. Darbelius pasiimsite su savimi. Užsiėmimas patinka tiek suaugusiems, tiek vaikams.
Balandžio 14 d., penktadienį, 11:30 val. ,,Prūsų mėlis“. Turėsite mini ekskursiją po Neringos Poškutės – Jukumienės parodą ,,Prūsų mėlis“. Kursime dekoraciją, įkvėptą mėlynos spalvos. Užsiėmimas tikrai tinka ir vaikams.
Balandžio 15 d., šeštadienį, 11:30 val. ,,Gintaro savybės“ – populiariausia pažintinė muziejaus edukacija. Pas mus Jūs kilnosite, žarstysite, uostysite, plukdysite gintarą, pajusite jo savybes ir išmoksite atskirti gintarą nuo plastiko ir falsifikatų. Galėsite įsitikinti savo gintarinių papuošalų tikrumu. Tapsite tikrais gintaro ekspertais! Užsiėmimas tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Kaina vaikams, studentams – 3€ , suaugusiems – 5 €, ikimokyklinukams, neįgaliesiems – nemokamai.
Renkamės hole prie kasos. Registruotis nereikia

Data

2023-04-11 - 15
Expired!

More Info

Read More

Vieta

Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.