SELFISH BISTRO PALANGA

Jauki aplinka ir kruopščiai atrinktos jūros gėrybės, išskirtiniai vynai ir šampanas. 

 

Įkūrėme šį mūsų šeimos bistro „Selfish įkvėpti meilės kelionėms, unikaliems ir šviežiems produktams bei gastronomijai. Nuolat ieškome produktų, kuriuos galėtumėme pateikti  savo svečiams. Sezoniškai keičiame austrių asortimentą, todėl visuomet galime pasiūlyti aukščiausios kokybės austres. Bendradarbiaujame su vyninėmis, lankome vyndarius ir patys atsirenkame naujienas.

 

2021 metais atidarytas SELFISH BISTRO PALANGA restoranas yra trečiasis mūsų šeimos restoranas Lietuvoje. Jo vieta tiesiog unikali – šimtamečių pušų ir smėlio kopų apsupta terasa, girdimas jūros ošimas, o vakarienė leidžiantis saulei čia tiesiog nepamirštama.

 

Mūsų restorane galėsite paragauti šviežių omarų, midijų, austrių bei kitų jūros gėrybių.  Selfish Bistro Palangoje kviečiame rengti vestuves, įmonės ir asmenines šventes iki 50 svečių. Ruošiame furšetus, vakarienes ir degustacijas. Priimame užsakymus išsinešimui.

 

Restorane ragautus gėrimus bei austres ir kitus produktus galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.jurosbjaurybes.lt, o atsiimti galėsite mūsų restorane.

 

Kviečiame atrasti naujus skonius kartu su mumis, džiaugtis akimirkomis, bendraujant su artimais žmonėmis, rankoje laikant taurę vyno. Nebijokite pabūti šiek tiek savanaudžiais ir palepinti save!

 

 

 

Žvejų g. 2, Palanga