Pelikanas

Pusryčiaudami, pietaudami, vakarieniaudami, vakarodami su taure vyno geros muzikos draugijoje ar tik užsukę išgerti puodelį gardžios kavos, galėsite pasimėgauti ne tik puikiais europietiškais patiekalais, bet ir akį glostančiu Palangos botanikos parko vaizdu.

Restoranas „Pelikanas“ garsėja puikiai surengtais oficialiais priėmimais, vakarėliais, banketais, muzikiniais vakarais, vestuvėmis ir kitomis šventėmis.

Vyno pasaulis toks platus ir įspūdingas. Pažinti jį pakviesime su „Furstenfass“ vynais, kuriuos įvertinti galėsite išskirtinai tik restorane„Pelikanas“. „Furstenfass“ išvertus reiškia „Kunigaikščio statinė“. Šis pavadinimas atkeliavo iš viduramžių, kai valstiečiai duoklę vietos kunigaikščiui mokėjo vynu – pildavo jį į daugiau kaip 64 tūkstančius litrų talpos statinę, kuri yra išsaugota iki šių dienų. „Furstenfass“ vynai yra sertifikuoti, pelnę ne vieną apdovanojimą.

Sveikos gyvensenos propaguotojams restoranas pasiūlys specialiai sudarytą Jing-Jang meniu, paremtą kūno ir sielos harmonijos principais, o meno mylėtojų akis džiugins nuolat keičiama fotografijų paroda.