Ekskursija: Kuršių nerija – tobula istorijos, gamtos ir kultūros dermė

Ekskursija: „Kuršių nerija – tobula istorijos, gamtos ir kultūros dermė“

Trukmė – 8 val.

Kuršių nerija – unikalus Lietuvos kampelis. Pats jauniausias, susiformavęs vos prieš 5 tūkstančius metus, pats saulėčiausias ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kuršių nerijoje tobulai dera nepakartojama gamta, istorija bei kultūrinis gyvenimas. Keltu persikėlę į Neringą, netruksime privažiuoti Juodkrantę – seną Kuršių nerijos gyvenvietę, dar vadinama žvejų sostine. Tačiau miestelis įdomus ne tik žvejams. Ar žinojote, kad Juodkrantėje buvo atrastas gintaro lobis, o mūsų lietuviškojo aukso – gintaro – klodai čia buvo tokie didžiuliai, kad teko įsteigti net fabriką? Juodkrantė dar garsi ir Raganų kalnu. Pasivaikščiojimas jame – tikra atrakcija ir mažam, ir dideliam. Pasakos, istorijos, linksmos užduotys ir lietuviškų tradicijų priminimas – visa tai laukia Raganų kalne, kuris, sakoma, turi stebuklingų galių.

Išvykę iš Juodkrantės, užsuksime į didžiausią Lietuvoje paukščių kormoranų perėjimo vietą, pasigėrėsime vienu iš įdomiausių ir seniausių paukščių, sužinosime kodėl jo nemėgsta žvejai. Sekanti stotelė – kilsime į Pilkąsias, dar vadinamas Mirusiomis, kopas. Dėl stiprių vėjų šiose kopose susidaro įspūdingos daubos ir išgraužos. Vaizdas, atsiveriantis nuo viršaus, jus pakerės. Pilni įspūdžių, po pusvalandžio važiavimo autobusu, pasieksime Nidą – didžiausią Kuršių nerijos gyvenvietę. Ji žavi senomis gatvelėmis, unikaliais namais, čia pat kiemuose rūkoma šviežia žuvimi. Neiškėlę kojos iš Lietuvos, pamatysite „Itališką vaizdelį “, o nuo aukščiausios Parnidžio kopos žvilgterėsite į kaimyninę šalį bei suvoksite Kuršių nerijos grožį.

Ekskursijos pradžia: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Ekskursijos pabaiga: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Kaina asmeniui (kai grupėje ne mažiau kaip 12 žmonių): 42  Eur (suaugęs),  37 Eur vaikas (iki 18 metų), neįgalusis

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, gido paslaugos, apsilankymas Naglių rezervate, etnografinėje Nidos žvejo sodyboje.

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 674 37100 arba el.paštu turizmas@visit-palanga.lt

***

 

Esant poreikiui galime suorganizuoti Jūsų grupei norimą ekskursiją pageidaujamu laiku, maršrutu, kalba.

Palangos turizmo informacijos centras – visa informacija pas mus!

Vytauto g. 94, +370 460 48811, info@visit-palanga.lt, Facebook – Visit Palanga