Amber Inn

Amber Inn yra įsikūrę pačioje Palangos širdyje, J. Basanavičiaus gatvėje. Tik 5 minutės ir Jūs galėsite įbristi į jūrą arba pasigrožėti vaizdais nuo jūros tilto. Pakeliui rasite begalę restoranų, kavinių ir lauko terasų kur galėsite pasilepinti savo mėgstamais patiekalais.

Siūlome puiku poilsį kiekvienam: savo svečių paslaugoms esame paruošę 2 šeimyninius apartamentus, 3 dviviečius numerius su galimybe apgyventinti 3-ią asmenį ir 1 vienvietį numerį. Visuose numeriuose yra plati dvigulė lova, stalelis, TV, arbatinukas su arbatos rinkiniu, vonios kambarys su visais reikalingais aksesuarais. Šeimyninių apartamentų svetainės yra sujungtos su virtuvės zona, kurioje rasite viską, kas reikalinga maisto ruošimui.

Nors svečių namai įsikūrę tik naktį nurimstančioje J. Basanavičiaus gatvėje, Jūsų miego netrukdys gatvės šurmulys – visi miegamieji kambariai yra į ramybe alsuojančios, pušyno apsuptos Anapilio vilos pusę.

Uždarame privačiame kiemelyje galės žaisti vaikai, o Jūs sėdėdami ant suoliuko pušų pavėsyje arba terasoje galėsite gėrėtis miesto vaizdais.

Mūsų svečių patogumui:

  • nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
  • atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis arba grynaisiais pinigais
  • WiFi
  • kambarių tvarkymas ir rankšluosčių keitimas

Kviečiame rinktis poilsį Amber Inn – Jūs puikiai pailsėsite kartu galėdami pasinerti į miesto įvykių sūkurį.