Adomo rojus

Norime pakviesti atostogas praleisti nedideliame, labai jaukiame kotedže “Adomo rojus”. Jis įkurtas  pačiame Palangos miesto centre, ramioje Jono Piktuižio gatvėje. Kotedžas išsiskiria savo įdomia architektūra bei kruopščiai tvarkoma aplinka. 2005 metais sodyba laimėjo rengtą konkursą “Gražiausia sodyba Palangoje”. Kotedžas ”Adomo rojus” pritaikytas gyventi 4 asmenims, Jūs gyvensite vieni, mėgausitės privatumu, jausdamiesi namelio šeimininkais.

Kuriant kotedžo ir šalia esančios aplinkos stilių, perteikta senovės ir elegancijos suderintas jaukumas. Tam sukurti mes panaudojome Lietuvos skulptorių unikalius darbus iš medienos, metalo ir akmens. Nuoširdžiai tikimės, kad kartą pabuvoję pas mus, norėsite sugrįžti ir kitą kartą.

Pavargę nuo saulės spindulių, romantišką vakarą galėsite praleisti prie židinio, klausantis muzikos, grojant senovinei radijai. Kruopščiai, su meile kurtas interjero dizainas, leis kiekvienam patirti jaukumo jausmą.

Užlipę laipteliais į antrąjį aukšta, Jūs pateksite į miegamąjį. Palydėti saulėlydį ar išgerti puodelį rytinės kavos, Jūs galėsite gėlių apsuptame balkonėlyje. Svečių patogumui, šalia miegamojo, įrengtas antras tualetas ir dušas.

Kotedžas “Adomo rojus”  randasi strategiškai puikioje Palangos miesto centrinėje dalyje. Iki prekybos cento “Maxima”, autobusų stoties tik 300 metrų, J. Basanavičiaus gatvės – 400 metrų. Mūsų gatvelė  ne tik labai rami, bet ir unikali, čia galėsite išvysti išlikusius senosios Palangos pastatus, gimtąjį pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio namą.

Mes stengiamės, kad kiekvienas svečias pas mus rastų tai kas jam suteiktų teigiamų emocijų. Pas mus Jūs galėsite praleisti vakarą ąžuolinėje pavėsinėje su židiniu, vaikai pažaisti pievoje ar suptis rankų darbo supynėje. Galėsite paragauti ir natūralaus Palangos vandens tiesiai iš senosios sodybos palikimo – vandens šulinio. Uždarame kieme saugiai paliksite savo automobilį.

J. Piktuižio g. 5, Palanga